DLACZEGO SPRINT FILTER?1. INNOWACYJNY MATERIAŁ
Sprint Filtry zbudowane są z materiału P08, który całkowicie zrewolucjonizował koncepcje filtrów powietrza. Używane dotychczas materiały takie jak bawełna, która ma tendencję do kruszenia się czy gąbka która wytwarza niekorzystne wartości ciśnienia nie mogą równać się z P08.

2. MOC
Sprint filter P08 zapewnia maksymalną wydajność w każdym motocyklu;
liczne wyniki na hamowni pokazują, że P08 jest najlepszym rozwiązaniem w dostarczaniu maksymalnej, stałej ilość powietrza w sposób ciągły.
Uzyskuje się to dzięki optymalizacji powierzchni każdego filtra, dostosowanej do kształtu oryginalnego airbox-a. Wraz z maksymalną osiągalną powierzchnia otrzymujemy więcej powietrza, więcej mocy, lepszą filtracje.

3. ZASTOSOWANIE W WYŚCIGACH
Myśl techniczna filtra P08 narodziła się na torach wyścigowych. Jest on
powszechnie wykorzystywany w Mistrzostwach świata MotoGP oraz WSBK w wielu klasach - Superbike, Supersport i Superstock. Nieustannie prowadzone są testy mające na celu zwiększenie poziomu filtracji przy jednoczesnym zwiększeniu mocy.

4. JEDYNY TAKI FILTR
P08 to filtr zupełnie inny od pozostałych. Nie ma na świecie drugiego opartego o tak zaawansowaną technologie: budowa membrany składa się z tkaniny z nici poliestrowych o przekroju 5 mikronów! Ponadto, powierzchnia filtrująca jest dwa razy większa niż w jakimkolwiek innym filtrze tuningowym...

5. BEZOBSŁUGOWY
P08 praktycznie nie wymaga obsługi ani wkładu finansowego, w utrzymaniu 
jego nadzwyczajnych właściwości przepływowych. Po prostu demontujesz go z motocykla, przedmuchujesz sprężonym powietrzem i zakładasz z powrotem. To wszystko! Nie ma potrzeby mycia, ani stosowania środków usuwających tłuste zanieczyszczenia.

6. P08 JEST WIECZNY
Jeśli jest użytkowany w prawidłowy sposób, P08 będzie służyć przez całe życie motocykla.

7. OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA
Krzywa mieszaniny powietrza / paliwa pozwala wyregulować w ECU prawidłową relacje stechiometryczną mieszanki. Udowodniono że dla tej samej wydajności, filtr powietrza Sprint Filtr P08 zużywał mniej paliwa niż filtry konkurencyjne!

8. BADANIA I ROZWÓJ
Spędzamy dużo czasu na nauce i badaniu najlepszych materiałów do
wytwarzania naszych filtrów powietrza. Bez względu na to czy to stal, poliuretany czy włókna węglowe.

9. TYLKO NAJLEPSZE SUROWCE
Poliuretan który jest używany do produkcji elementów plastikowych filtra nie da się porównać do żadnego innego materiału, wykorzystywanego przez konkurencyjnych producentów filtrów - zarówno pod względem trwałości, właściwości filtrujących i mechanicznych. Ponadto Sprint Filter stosuje dodatkowe, specjalne rozwiązania przy filtrach aplikowanych w celach wyścigowych.

10. DOŚWIADCZENIE I PASJA
Sprint Filter produkuje filtry powietrza od ponad 60 lat.
W każdym z naszych nowych produktów wykorzystujemy całe nasze
doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą filtracji, którą zdobyliśmy dotychczas.
Każdy z naszych filtrów prócz najwyższej jakości ma w sobie odrobinę
czegoś niepowtarzalnego: pasję dążenia do perfekcyjnych rozwiązań.


THE BEST FILTERS IN THE WORLD

Dodaj komentarz

Twój email * (nie będzie publikowany)
Twój podpis *
adres strony WWW
Treść komentarza *
Kod zabezpieczający *